Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. jul
19:30
B.93
Solrød FC
Træningskamp 3F Kvinder Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. jul
10:00
B.93
HIK
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. jul
10:00
B.93 (7)
HIK (10)
Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. jul
13:00
B.93 (16)
HIK (13)
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. jul
13:00
B.93 (6)
HIK (10)
Træningskamp U17 Drenge Divisionen Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. jul
15:00
B.93 (4)
HIK (9)
Træningskamp U19 Drenge Divisionen Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
B.93 (7)
Nykøbing FC (2)
Træningskamp U17 Drenge Divisionen Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:30
B.93 (8)
Nykøbing FC (3)
Træningskamp U17 Drenge Divisionen Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. aug
19:30
B.93 (3)
Næstved I.F.
Træningskamp 3F Kvinder Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. aug
13:00
B.93 (3)
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Træningskamp U19 Drenge Divisionen Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
11:00
B.93
Frem
M+75 5:5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. aug
20:30
B.93
Heimdal
M+45 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. aug
20:30
B.93 2
Viktoria 2
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:30
B.93
Hvidovre IF
U19 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:30
B.93
Hvidovre IF
U17 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:30
B.93 4
HIK 3
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
B.93
HIK
U13 Drenge Liga Øst 1 8:8 (12) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
B.93
HIK 2
U13 Drenge (12) 8:8 Liga København E dommerløs Liga København
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
B.93 2
Vestia
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
B.93
AB
U15 Drenge Liga Øst 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
B.93
HIK
U14 Drenge Liga Øst 1 (11) helår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
B.93 3
Dragør BK
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
B.93 2
Hekla
U15 Drenge Mester (10) Efterår Mester B E
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
B.93 3
Skjold
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
B.93 3
Rødovre 1
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
B.93 3
Husum Bk 1
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
B.93 6
Skjold 5
U11 Drenge 4 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
B.93
FA 2000
U13 Piger (12) 8:8 Liga København Efterår dommerlø Liga København
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
B.93
FC Thy Piger - Skyum
U19 Piger Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
B.93 2
Vestia
U16 Piger Mester (09/10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
B.93
FC Thy Piger - Skyum
U16 Piger Division 2024/25 Pulje 1
|